Stadion Śląski

Strefa Kibica

30 Listopada 2022 | 17:00


Od 20 listopada do 18 grudnia 32 drużyny powalczą w Katarze o tytuł mistrza świata w piłce nożnej. W gronie finalistów turnieju znalazła się reprezentacja Polski, która w finale baraży na Stadionie Śląskim po zaciętym meczu wygrała ze Szwecją (2-0).

Stadion Śląski to miejsce szczególne dla polskiej piłki nożnej, dlatego chcemy podzielić się z kibicami tą magią. Podczas XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 w przestrzeniach biznesowych legendarnego Kotła Czarownic powstanie Strefa Kibica oraz Strefa Premium, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć wszystkie spotkania biało-czerwonych na mundialu. Dodatkowo przewidziano w harmonogramie mecze półfinałowe, mecz o 3. miejsce oraz finał mistrzostw świata.

Dla tych, którzy chcą obejrzeć mecz na dużym ekranie, ale w kameralnym gronie, przygotowaliśmy mieszczącą się w przestrzeniach biznesowych Strefę Premium. Będzie tam można kibicować polskiej reprezentacji razem z rodziną lub przyjaciółmi, a także korzystać ze specjalnie przygotowanego cateringu oraz zwiedzić Stadion Śląski.

Bilet na Strefę Premium można zakupić za 139,00 zł na stronie https://stadionslaski.pl/zwiedzanie.

W cenie biletu przewidziano:

·   możliwość obejrzenia wybranego meczu,

·   catering, czyli bufet z ciepłym daniem, bufet z zimnymi przekąskami, przerwa kawowa, napoje soft,

·   2 x voucher uprawniający do odbioru napoju alkoholowego (piwo) lub bezalkoholowego,

·  zwiedzanie szatni zawodniczej Stadionu Śląskiego i areny głównej,

· darmowy parking.

Ci, którzy wolą obejrzeć mecz na dużym ekranie w nieco większym gronie, będą mogli skorzystać ze Strefy Kibica. Nadal dostępne są w niej miejsca na mecze półfinałowe, o 3. miejsce i na finał mistrzostw świata. Bilety na pierwsze trzy mecze zostały już co prawda wyprzedane, ale wszystkich zainteresowanych obejrzeniem na Stadionie Śląskim meczów Polska – Meksyk, Polska – Arabia Saudyjska i Polska – Argentyna zapraszamy do skorzystania ze Strefy Premium.

Bilet na Strefę Kibica kosztuje 29,00 zł i można go kupić na stronie https://stadionslaski.pl/zwiedzanie.

W cenie biletu przewidziano:

·        możliwość obejrzenia wybranego meczu,

·        zestaw kibica, czyli napój i posiłek,

·        zwiedzanie Stadionu Śląskiego,

·        darmowy parking,

·        konkursy z nagrodami,

·        kącik dla dzieci,

·        możliwość skorzystania ze strefy gastronomicznej.

Ilość miejsc na Strefie Kibica jest ograniczona.


Kup bilet

  Sponsor Strefy Kibica:Partner Strefy Kibica:
Patroni medialni Strefy Kibica:

Wszystkie informacje dotyczące Strefy Kibica i Strefy Premium na Stadionie Śląskim znajdziecie w naszym informatorze:

STREFA KIBICA - INFORMATOR

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile kosztuje bilet na Strefę Kibica oraz co wchodzi w skład biletu?

Bilet na Strefę Kibica kosztuje 29,00 zł.

W cenie biletu kibic otrzyma:

·        zestaw kibica- napój oraz posiłek. Do wyboru będzie napój alkoholowy lub bezalkoholowy oraz posiłek mięsny lub wegetariański,

·        możliwość obejrzenia na dużym ekranie meczu w ramach XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022, na który został zakupiony bilet,

·        możliwość zwiedzenia Stadionu Śląskiego- kibic będzie mógł zobaczyć szatnię reprezentacji Polski, przejdzie się tunelem zawodniczym, wejdzie na arenę główną oraz na trybuny Stadionu Śląskiego,

·        darmowy parking na czas trwania Strefy Kibica- bilet będzie można zwalidować w recepcji Stadionu Śląskiego przy wyjściu ze Strefy Kibica,

·        możliwość skorzystania ze strefy gastronomicznej- w ofercie będą napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe oraz posiłki mięsne i wegetariańskie,

·        możliwość wzięcia udziału w konkursach, w których nagrodami będą gadżety Stadionu Śląskiego,

·        przygotowany kącik dla dzieci, w którym najmłodsi będą mogli skorzystać z atrakcji zapewnionych przez Stadion Śląski.


W jakie dni będzie działać Strefa Kibica i Strefa Premium?

W harmonogramie Strefy Kibica i  Strefy Premium przewidziano wszystkie mecze reprezentacji Polski:

·        Polska - Meksyk 22.11.2022 godz. 17:00,

·        Polska - Arabia Saudyjska 26.11.2022 godz. 14:00,

·        Polska - Argentyna 30.11.2022 godz. 20:00.

A także:

·        Półfinał I 13.12.2022 godz. 20:00,

·        Półfinał II 14.12.2022 godz. 20:00,

·        Mecz o 3 miejsce 17.12.2022 godz. 16:00,

·        Finał 18.12.2022 godz. 16:00.

Strefa Kibica i Strefa Premium będą otwarte również w przypadku wyjścia z grupy reprezentacji Polski. O tym fakcie w stosownym czasie poinformujemy. 


Gdzie mogę kupić bilet na Strefę Kibica i Strefę Premium?

Wejdź na stronę https://stadionslaski.pl/zwiedzanie i kliknij w przycisk „KUB BILET”. Wybierz interesujący Cię mecz. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Wybierz datę meczu, godzinę oraz liczbę biletów, a następnie kliknij „ZAPŁAĆ”. Zostaniesz przekierowany do bramki płatności Blue Media, gdzie dokonasz zapłaty.

 

Czy muszę się zarejestrować, aby kupić bilet?

Tak, rejestracja jest konieczna. Wejdź na stronę https://stadionslaski.pl/zwiedzanie i zaloguj się lub zarejestruj. Upewnij się, że podany adres email jest poprawny, ponieważ otrzymasz na niego potwierdzenie zakupu biletów, które jest niezbędne by wejść na Strefę Kibica i Strefę Premium.


Czy każda osoba musi posiadać bilet?

Tak, każdy kibic bez względu na wiek musi zakupić bilet do Strefy Kibica. Jedna osoba może kupić bilety ze swojego konta dla pozostałych kibiców.

 

Czy obowiązują jakieś ograniczenia wiekowe?

Wstęp na teren Strefy Kibica i Strefę Premium dla osób, które nie ukończyły 18. roku życia dozwolony jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Organizator nie rekomenduje zabierania na Strefę Kibica i Strefę Premium dzieci poniżej 4. roku życia z powodu natężenia hałasu i innych czynników, które mogą wpłynąć na komfort i zdrowie dziecka.


Jak długo ważny jest bilet wstępu?

Bilet ważny jest tylko w dniu, na który został zakupiony. W przypadku niewykorzystania biletu, nie ma możliwości przeniesienia go na inny termin.

 

Czy mogę zwrócić bilet?

Prosimy o przemyślany zakup biletów. Zwrot zakupionego biletu jest możliwy tylko w przypadku odwołania Strefy Kibica i Strefy Premium z przyczyn leżących po stronie Organizatora.

 

Czy mogę przekazać swój bilet innej osobie?

Tak, jest możliwość przekazania biletu innej osobie. W tym celu prosimy o wysłanie informacji na adres rezerwacje@stadionslaski.pl oraz przekazanie zainteresowanej osobie potwierdzenia zakupu biletu w wersji papierowej (po uprzednim samodzielnym wydrukowaniu) lub w wersji elektronicznej (na telefonie).

 

Na jakiej podstawie mogę wejść na Strefę Kibica i Strefę Premium?

W celu wstępu na Strefę Kibica i Strefę Premium należy okazać potwierdzenie zakupu biletu w wersji papierowej (po uprzednim samodzielnym wydrukowaniu) lub w wersji elektronicznej (na telefonie). W przypadku zakupu kilku biletów grupa musi wejść na Strefę Kibica i Strefę Premium w tym samym czasie.

 

Czy ilość miejsc jest ograniczona?

Tak, ilość miejsc na Strefie Kibica i Strefie Premium jest ograniczona. Po wykupieniu wszystkich miejsc na Strefę Kibica i Strefę Premium nie będzie możliwości zakupu biletów.

 

Gdzie znajduje się wejście na Strefę Kibica i Strefę Premium?

Wejście na Strefę Kibica i Strefę Premium znajduje się w recepcji Stadionu Śląskiego – wjazd dla samochodów bramą 7B. Piesi mogą dostać się do tego miejsca bramą 7B, 1B lub od strony pomnika górników w Parku Śląskim.

 


Czy Strefa Kibica i Strefa Premium będzie zadaszona i klimatyzowana?

Strefa Kibica i Strefa Premium znajdują się w przestrzeniach biznesowych Stadionu Śląskiego. Sale będą w pełni zadaszone i klimatyzowane.

 

Czy Strefa Kibica i Strefa Premium są przystosowane dla osób niepełnosprawnych?

Stadion Śląski jest w pełni przystosowany, by gościć osoby niepełnosprawne.


Czy będę miał miejsce siedzące?

 Tak, kibice będą mieli do dyspozycji krzesełka i stoliki.


Jak będzie wyświetlany mecz?

Strefy będą usytuowane w  salach konferencyjnych adekwatnie do wydarzenia. W centralnym miejscu stać będzie duży ekran, a także kilka telewizorów po bokach sal.


Czy mogę wnieść swoje jedzenie oraz napoje?

Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia swojego jedzenia oraz napojów na teren Strefy Kibica i Strefę Premium. Każdy kibic otrzyma zestaw kibica, w skład którego wchodzi napój oraz posiłek. Dodatkowo funkcjonować będzie strefa gastronomiczna, gdzie nabyć będzie można napoje oraz jedzenie.

 

Czy w strefie gastronomicznej można płacić gotówką i kartą?

Tak, w strefie gastronomicznej będzie możliwość płatności gotówką oraz kartą.

 

Gdzie znajdę regulamin Strefy Kibica i Strefy Premium?

Regulamin wydarzenia "STREFA KIBICA NA STADIONIE ŚLĄSKIM" dostępny jest na stronie internetowej https://stadionslaski.pl/strefakibica oraz będzie dostępny w formie plansz przy wejściach na teren Strefy Kibica i Strefy Premium.

 

Chciałbym obejrzeć mecz w kameralnym gronie z przyjaciółmi. Czy istnieje oferta VIP?

Z myślą o gościach, którzy cenią sobie komfort oglądania widowiska piłkarskiego w kameralnym gronie, przygotowana zostanie Strefa Premium. Będzie ona idealnym miejscem do spędzenia czasu z rodziną czy w gronie znajomych i wspólnego udziału w tym piłkarskim święcie.

W ofercie VIP goście oprócz możliwości zwiedzania Stadionu Śląskiego, będą mieli do dyspozycji catering oraz 2 vouchery na napój alkoholowy (piwo) lub bezalkoholowy.

Bilet na Strefę Premium kosztuje 139 zł brutto. Można go kupić na stronie https://stadionslaski.pl/zwiedzanie lub kontaktując się z naszym działem marketingu: marketing@stadionslaski.pl.

Na specjalne życzenie istnieje również możliwość zamówienia loży VIP, gdzie w kameralnym miejscu, można obejrzeć transmisję z meczu, a także klienci będą mieli do dyspozycji catering i obsługę.


Gdzie uzyskać informację o ofercie VIP?

W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu z działem marketingu: marketing@stadionslaski.pl


Do kogo można się zwrócić, w przypadku problemów lub pytań w związku z zamówieniem elektronicznym?

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do wysłania wiadomości na adres rezerwacje@stadionslaski.pl lub kontaktu z Obsługą Klienta pod nr tel.: +48 500 006 415.

 


 REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STREFY KIBICA NA STADIONIE ŚLĄSKIM

Napisz do nas

Kontakt

ADRES REJESTROWY SPÓŁKI

ul.Reymonta 24/203

40-029 Katowice

KRS: 0000477883

NIP: 954-274-52-09

Regon: 243373827

ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Katowicka 10, 41-500

Chorzów (brama nr 8)

+48 32 479 72 00

Godziny pracy:

Pn. - Pt. od 8:00 do 16:00

ZWIEDZANIE I WYNAJEM
OBIEKTÓW SPORTOWYCH

rezerwacje@stadionslaski.pl +48 500 006 415

Godziny pracy:

Pn. - Pt. od 7:00 do 22:00

Sob. - Ndz. od 8:00 do 20:00

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług, w celach analitycznych oraz reklamowych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, którą możesz wycofać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Czytaj więcej o polityce cookies.