Sylwestrowa Moc Przebojów
31 Grudnia 2019 | 20:00

Sylwestrowa Moc Przebojów ponownie na Stadionie Śląskim! Największa dyskoteka w Polsce tylko w Polsacie!

31 grudnia na Stadionie Śląskim wybuchnie prawdziwy wulkan przebojów, a nie ma lepszego przepisu na imprezę sylwestrową! W tę wyjątkową ostatnią noc w roku Polsat gwarantuje doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów tego roku. Wśród nich „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari oraz „Mama ostrzegała” zespołu Daj to głośniej. To właśnie one najbardziej rozgrzewały Polaków do tańca w ciągu ostatnich miesięcy. Będą: DJ Bobo i jego „Chihuahua”, Layzee Fka Mr President i „Coco Jumbo”, Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem” oraz Michał Szpak ze swoim „Color Of Your Life” i wiele innych gwiazd. A na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zapraszają: Jakub Chełstowski, Marszałek Województwa Śląskiego i Marcin Krupa, Prezydent Miasta Katowice oraz Telewizja Polsat.  Start o godzinie 20.

31 grudnia na Stadionie Śląskim będzie naprawdę gorąco. Wiadomo – tam gdzie są Ślązacy – tam musi być wyśmienita zabawa! Na jednym z największych stadionów w Polsce zapanuje magiczna atmosfera. Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele młodego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka „Ona by tak chciała” Ferrari zgromadziła w 4 miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na Youtube. Z kolei hit lata 2019 pt. „Mama ostrzegała” już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i zanotował dotąd prawie 84 miliony wyświetleń.

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy? Obok niekwestionowanego króla europejskich parkietów DJ-a Bobo i jego „Chihuahuy”, usłyszymy obecnie najbardziej znanego na świecie czeskiego muzyka Mikolasa Josefa i utwór „Acapella”. Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. „Be My Lover” wykona La Bouche a Captain Jack – „Captain Jack”.

Aż chciałoby się rzec – jak impreza to tylko Sławomir. I rzeczywiście, na Stadionie Śląskim wokalista zaśpiewa kultową już „Miłość w Zakopanem”, której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na Youtube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi „Color Of Your Life”, ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna odchodzący rok „Ostatnią nocką”. Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd” i „My Słowianie”. Będzie się działo za sprawą Piersi i ich tanecznej „Bałkanicy” a Ich Troje przypomni „A Wszystko To… (Bo Ciebie Kocham)”. Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem – Bułecką. Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, ale z pewnością warto być z Polsatem tego wieczoru! O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów umiejętności taneczne zaprezentują dwie zwycięskie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Kandydaci  muszą nagrać filmik ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari „Ona by tak chciała” i przesłać go do 20 grudnia na adres konkurs@sylwestrowamocprzebojow.pl. Jury wybierze najlepsze filmiki a widzowie i internauci w głosowaniu na Facebooku zadecydują o tym, kto zatańczy na scenie.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 to jeszcze większe niż przed rokiem wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Na Stadionie Śląskim powstanie ogromna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość – 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych – prawie o 1/3 więcej niż podczas ubiegłorocznego sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 360 ton! Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób.

PROGRAM

DJ BOBO

LAYZEE FKA MR PRESIDENT

LA BOUCHE

CAPTAIN JACK

MIKOLAS JOSEF

DEFIS

LONG & JUNIOR

MIG

AFTER PARTY

RONNIE FERRARI

DAJ TO GŁOŚNIEJ

MIŁY PAN

SŁAWOMIR

CLEO

MICHAŁ SZPAK

MACIEJ MALEŃCZUK

PIERSI

FEEL

ENEJ

MICHAŁ WIŚNIEWSKI

FUTURE FOLK

DOJAZD

Na stadion dotrzesz bez problemu korzystając z licznych środków publicznego transportu zbiorowego, a najlepiej tramwajem. W ramach transportu metropolitalnego funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych oraz tramwajowych. Rozkłady wszystkich linii można sprawdzić na stronie rj.metropo-liaztm.pl.

W dniu 31.12.2019 r. od godziny 17:00 Organizator przy współpracy z ZTM zapewni zwiększenie oferty komunikacji publicznej zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu imprezy.

Komunikacja tramwajowa:

linie nr 6, 11, 19 – zwiększenie pojemności taboru oraz uruchomienie dodatkowych kursów,

linia nr 0 – uruchomienie kursowania w relacji:

„Katowice Plac Wolności” – „Chorzów Stadion Śląski Pętla Zachodnia” z obsługą wszystkich przystanków tramwajowych na trasie przejazdu, tj.: „Katowice Dworzec PKP”, „Katowice Rondo”, „Katowice Sokolska”, „Katowice Stęślickiego”, „Katowice Dąb Huta Baildon”, „Katowice Dąb Silesia City Center”, „Katowice Dąb Kościół”, „Park Śląski Wesołe Miasteczko”, „Park Śląski Ogród Zoologiczny” oraz „Park Śląski Wejście Główne”.

OTWARCIE BRAM

Organizatorzy sugerują przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów już o godzinie 18:30. Wejście dla publiczności odbywać się będzie bramami nr 1, 4 oraz 7.

Osoby wybierające się na imprezę sylwestrową na Stadionie Śląskim powinny mieć na uwadze możliwe utrudnienia drogowe/korki drogowe w aglomeracji śląskiej.

PARKINGI

W dniu 31 grudnia 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się „Sylwestrowa Moc Przebojów”. Park Śląski udostępni miejsca parkingowe, które zlokalizowane będą w 3 strefach parkingowych oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych na Parkingu P1, zgodnie z mapą i rozpiską poniżej. Bilet parkingowy będzie można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie www.ticketmaster.pl od dnia 11 grudnia 2019 roku od godziny 12:00 do dnia 31 grudnia 2019 roku do godziny 12:00 w następujących cenach:

Strefa Parkingowa P8 – 20,00 zł

Strefa Parkingowa P10 – 20,00 zł

Strefa Parkingowa P12 – 20,00 zł

Po zakupie biletu parkingowego, bilet należy wydrukować i kierować się do Strefy Parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie.

W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca parkingowe zostaną wykupione w przedsprzedaży internetowej będzie możliwość zakupienia biletu parkingowego na miejscu w dniu imprezy
w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie:

Strefa Parkingowa P8 – 30,00 zł

Strefa Parkingowa P10 – 30,00 zł

Strefa Parkingowa P12 – 30,00 zł

Możliwość wjazdu na parkingi w godzinach 17:00 – 23:30. Ilość miejsc parkingowych na terenie Parku Śląskiego w dniu imprezy jest ograniczona, dlatego w przypadku braku miejsc parkingowych wjazdy do Parku Śląskiego zostaną zamknięte. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską.

Pamiętaj:

 1. Parkingi na terenie Parku Śląskiego są płatne, lecz niestrzeżone. Prosimy
  o niepozostawianie cennych przedmiotów w pojazdach oraz o właściwe zamknięcie samochodów.
 2. Możliwość skorzystania z miejsc parkingowych na terenie Parku Śląskiego
  w Strefach Parkingowych w dniu imprezy dotyczy, tylko i wyłącznie pojazdów do
  3,5 t DMC oraz zarejestrowanych do przewożenia maksymalnie 7 osób.
 3. Bilet parkingowy upoważnia do jednorazowego wjazdu do Strefy Parkingowej.
  Po opuszczeniu Strefy Parkingowej nie ma możliwości ponownego wjazdu do Strefy Parkingowej na tym samym bilecie parkingowym.
 4. Prosimy o bezwzględne słuchanie poleceń służb parkingowych oraz służb ochrony odpowiedzialnych za kierowanie pojazdów na miejsca parkingowe w strefie parkingowej.
 5. Śledź informacje na kanałach Stadionu Śląskiego i Parku Śląskiego.
  Zachęcamy do śledzenia stron www.stadionslaski.pl i www.parkslaski.pl oraz kanałów społecznościowych Facebook oraz Twitter Stadionu Śląskiego i Parku Śląskiego, gdzie będą umieszczane informacje o organizacji ruchu i komunikacji w dniu imprezy.

Zakup bilet parkingowy.

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Organizator informuje, że na terenie Stadionu Śląskiego, na trybunie zachodniej zostały  wydzielone i oznakowane miejsca dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach, mających problemy z poruszaniem się, niewidomych) wraz z opiekunami.

Dla osób niepełnosprawnych przygotowane zostały także bezpłatne miejsca parkingowe – obok Stadionu Śląskiego – wyznaczone na Parkingu P1.

Bilety parkingowe na dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych będzie można zarezerwować na stronie internetowej:  www.ticketmaster.pl
Rezerwacja biletu parkingowego jest możliwa po wpisaniu hasła: SLASKI
Liczba miejsc parkingowych ograniczona jest do 40, a o ich wydaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W dniu imprezy wydrukowany bilet parkingowy dla osób niepełnosprawnych będzie ważny tylko i wyłącznie z kartą parkingową osoby niepełnosprawnej, której posiadacz znajduje się w pojeździe. Karta parkingowa osoby niepełnosprawnej musi być wydana i użytkowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wyznaczyliśmy 3 strefy parkingowe oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych:

Strefa Parkingowa P8:
Wjazd od ul. Chorzowskiej w Katowicach

Współrzędne GPS: 50.283253, 18.975074

Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych

Strefa Parkingowa P12:
Wjazd od ul. Złotej w Katowicach

Współrzędne GPS: 50.277224, 18.999860

Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych

Strefa Parkingowa P10:
Wjazd od ul. Siemianowickiej w Chorzowie

Współrzędne GPS: 50.300619, 18.980921

Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych

Parking dla osób niepełnosprawnych na Parkingu P1:

Wjazd od ul. Parkowej w Chorzowie

Współrzędne GPS: 50.290334, 18.968959

Strefa parkingowa wyłącznie dla samochodów osobowych

Ze względu na brak konkretnych numerów ulicy przy wjazdach do Parku Śląskiego zamieściliśmy współrzędne GPS poszczególnych wjazdów. Współrzędne GPS są niezwykle ważne aby uniknąć zamieszania przy dojazdach do Stref Parkingowych

DODATKOWA KOMUNIKACJA PUBLICZNA

Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach informuje, że w związku z imprezą „Sylwestrowa Moc Przebojów”, która odbędzie się w noc z 31 grudnia 2019 r. na 1 stycznia 2020 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie zorganizowana zostanie dodatkowa komunikacja publiczna zapewniająca możliwość dojazdu i powrotu w rejon imprezy według poniższego zestawienia:

Komunikacja tramwajowa:

 • uruchomienie linii nr 0 w relacji: „Katowice Plac Wolności” – „Chorzów Stadion Śląski” (pętla zachodnia, przystanek zlokalizowany w rejonie wejścia głównego, przy specjalnie dedykowanej pętli tramwajowej dla imprez masowych), obsługując przystanki tramwajowe zlokalizowane w centrum Katowic, oraz wzdłuż ul. Chorzowskiej (parkingi w centrum Katowic m.in. rejon NOSPR, przy Centrum Handlowym Silesia City Center, przy Śląskim Wesołym Miasteczku LEGENDIA),
 • zwiększenie oferty dla linii tramwajowych nr 6, 11 i 19 (dodatkowe kursy, zwiększenie pojemności taboru),
 • dla linii tramwajowych nr: 13, 14, 15, 16, 20 uruchomione zostaną dodatkowe kursy w swoich podstawowych relacjach, które umożliwiać będą możliwości powrotów po zakończonej imprezie do katowickich dzielnic: Brynów, Szopienice, Szopienice, Koszutka, Wełnowiec Zawodzie, Załęże oraz miasta Sosnowiec i Mysłowice.

Komunikacja autobusowa:

 • dla linii autobusowych nr: 820, 830 i 840 od godziny 18:00 obowiązywać będzie dodatkowa obsługa przystanku Chorzów AKS wraz uruchomieniem dodatkowych kursów dla linii nr: 820 i 830,
 • dla linii autobusowych nr: 12, 37, 40, 138, 190, 632, 674, 689, 820, 830, 297N, 672N, 905N, 906N obowiązywać będą specjalne rozkłady jazdy na Nowy Rok, które zakładać będą uruchomienie dodatkowych kursów i zwiększenie pojemność taboru,
 • dla linii autobusowych nr: 30N, 76N, 77N, 130N, 657N, 830N, 840N wprowadzone zostanie zwiększenie pojemności taboru z autobusów standardowych na autobusy przegubowe,

Dodatkowo, dla linii autobusowych nr: 7, 23, 109, 673, 674 dokonujących przejazdu z centrum Katowic do Osiedla Tysiąclecia wprowadzona zostanie tras objazdowa, tj. autobusy tych linii po obsłudze przystanku „Dąb Kościół” skierowane zostaną ulicami: Bracką, DTŚ, Jana Pawła II, Piastów, do włączenia się na przystanku „Osiedle Tysiąclecia ZOO”. Autobusy tych linii obsługiwać będą wszystkie rozkładowe przystanki, zmiana dotyczyć będzie wyłącznie trasy przejazdu z uwagi na czasową organizację ruchu drogowego.

DZIECI

Znalezione na terenie imprezy dzieci będą prowadzone do punktu informacyjnego, gdzie zostanie podjęta próba kontaktu z ich opiekunami.

Dlatego też ważne jest, aby każde dziecko miało naklejkę bezpieczeństwa!
Naklejki bezpieczeństwa dostępne będą przy trzech  głównych wejściach na teren imprezy. Wejścia te, zlokalizowane są przy bramach Stadionu Śląskiego:

-Brama numer 1 od ulicy Chorzowskiej (Katowice)

-Brama numer 4 od ulicy Chorzowskiej (Katowice)

-Brama numer 7 od alei Harcerskiej (Chorzów)

Na naklejce należy wpisać imię dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu kontaktowego.

Naklejka do pobrania.

BEZPIECZEŃSTWO

Impreza „Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” na Stadionie Śląskim została zgłoszona na 50 tys. uczestników.

O bezpieczeństwo uczestników zadba 607 pracowników ochrony, z czego 121 to służba porządkowa, natomiast 486 to służba informacyjna.

Zabezpieczenie medyczne stanowić będą:

 • 1 zespół wyjazdowy z lekarzem
 • 2 zespoły wyjazdowe bez lekarza
 • 1 punkt pomocy medycznej z lekarzem i ratownikami medycznymi
 • 6 co najmniej dwuosobowych patroli medycznych

Całość zabezpieczenia medycznego koordynować będzie Lekarz Koordynator Imprezy Masowej.
Zabezpieczenie p.poż. imprezy stanowić będą 2 zastępy gaśnicze GBA, jeden zastęp gaśniczy GCBA, jeden zastęp ratownictwa technicznego SRt oraz jeden samochód SLRr. Zespół składać się będzie z 16 osób mogących podjąć szybką interwencję.

Zabezpieczenie sanitarne obejmuje 100 toalet przenośnych, rozmieszczonych na terenie imprezy oraz 17 toalet stacjonarnych damskich i 17 toalet stacjonarnych męskich.
Dodatkowo 8 kabin to toalety dla osób niepełnosprawnych.

Wejścia na teren imprezy zlokalizowane będą przy bramach Stadionu Śląskiego:

 • Brama numer 1 od ulicy Chorzowskiej (Katowice)
 • Brama numer 4 od ulicy Chorzowskiej (Katowice)
 • Brama numer 7 od alei Harcerskiej (Chorzów)

Na terenie Stadionu, na trybunie zachodniej zostanie wydzielone i oznakowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Teren imprezy monitorowany będzie przez 358 kamer systemu monitoringu. Na Imprezie funkcjonował będzie system zliczania publiczności.

Ze względów bezpieczeństwa wejście pod scenę odbywać się będzie tunelami zlokalizowanymi przy bramach 1 i 7.
Gdy ilość osób zbliży się do maksymalnej (50 tys. uczestników), wstęp na teren imprezy zostanie zamknięty, a wejście odbywać się będzie w sposób rotacyjny.

INFORMATOR UCZESTNIKA

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informatorem uczestnika, który znaleźć można tutaj.

INFORMACJA OGÓLNA

W nocy z 31 grudnia 2019 r. na 1 stycznia 2020 r., odbędzie się zabawa plenerowa „Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” na Stadionie Śląskim. Gospodarzem koncertu jest Telewizja Polsat Sp. z o.o., Województwo Śląskie, Miasto Katowice, Stadion Śląski, Instytucja Kultury Ars Cameralis. Organizatorem jest firma MUSIC COMPANY Sp. z o.o.Sp.k.

Biuro Produkcji Koncertu „Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” ulokowane będzie w recepcji Stadionu Śląskiego.

Czynne w dniach 7 grudnia – 3 stycznia, od poniedziałku do piątku,

w godz. 09:00-17:00/ 31 grudnia czynne w godz. 09:00- 01:30

tel.: +571 469 039

biuro@sylwestrowamocprzebojow.pl

stadionslaski.pl/sylwestrowa-moc-przebojow-2019/

 

Napisz do nas

Zapraszamy

Chorzów ul. Katowicka 10

Kontakt

ADRES STADION ŚLĄSKI SP. Z O.O. W LIKWIDACJI

ul.Grabowa 1A

40-172 Katowice

KRS: 0000477883

NIP: 954-274-52-09

Regon: 243373827

ADRES JEDNOSTKI BUDŻETOWEJ „STADION ŚLĄSKI” W CHORZOWIE

ul. Katowicka 10, 41-500

Chorzów (brama nr 8)

+48 32 479 72 00

Godziny pracy:

Pn. - Pt. od 8:00 do 16:00

ZWIEDZANIE I WYNAJEM
OBIEKTÓW SPORTOWYCH

rezerwacje@stadionslaski.pl +48 500 006 415

Godziny pracy:

Pn. - Pt. od 7:00 do 22:00

Sob. - Ndz. od 8:00 do 20:00

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług, w celach analitycznych oraz reklamowych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, którą możesz wycofać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Czytaj więcej o polityce cookies.